17526cd2 c73b 4dbc ab1f 6f079b4d61d5

SERDECZNIE ZAPRASZAM w imieniu swoim i Oddziału Nowe Brzesko 0403
na charytatywną aukcję gołębi pocztowych, która odbędzie się 15 października 2016 roku od godziny 16.00
w Gminnym Centrum Kultury i Promocji w Nowym Brzesku przy ul Piłsudskiego 17a.

To już druga edycja aukcji charytatywnej gołębi pocztowych na rzecz PZHGP Oddziału Nowe Brzesko. Pomysłodawcą jest Kolega Zbigniew Cieśla, który już w ubiegłym roku zainicjował aukcję, aby pomóc i wesprzeć działalność Oddziału. Marzeniem Kolegi Zbigniewa oraz wszystkich hodowców Oddziału Nowe Brzesko jest nowa kabina transportowa dla naszych pupili. Ponadto pojawił się równie szczytny cel i pomysł jakim jest Patronacki Sztandar Oddziału Nowe Brzesko, który uświetniałby uroczystości hodowców. To na prawdę szczytny cel i założenia, które godne są wsparcia, pochwały i przede wszystkim wzięcia w nich udziału.

Jak już wiemy pomysłodawcą jest Kolega Zbigniew Cieśla, który również w tym roku bezinteresownie i co najważniejsze - dobrowolnie przeznacza 35 sztuk gołębi młodych z rocznika 2016 na sprzedaż na aukcji. Są to gołębie młode wyhodowane przede wszystkim po gołębiach lotowych, którymi Zbigniew Cieśla osiąga co roku bardzo dobre wyniki lotowe, których ze względu na skromność Hodowcy nie będziemy przybliżać. Cały dochód przeznaczony jest oczywiście na zakup kabiny i sztandaru dla Oddziału nr 403 Nowe Brzesko.

Zapraszamy więc wszystkich Hodowców, sympatyków i pasjonatów również z dziećmi, rodzinami i znajomymi. Liczymy na to, że będzie Nas jak najwięcej, gdyż cel jest na prawdę bardzo szczytny. Będzie to nie tylko okazja do zakupu gołębi i wsparcia Oddziału, ale także do spotkania, wymiany doświadczeń wszystkich hodowców. Będzie okazja do rozmów, debat, będzie można napić się kawy, herbaty, zjeść coś słodkiego, gdyż "gołębie" to przecież nie tylko loty, punkty, wyniki i mistrzowie!!!

Zapraszamy także wszystkich hodowców, którzy w tym sezonie brali udział w locie z Paryża, bowiem przy koszowaniu gołębi ustalono, że po sezonie spotkają się wszyscy na mały poczęstunek.

W imieniu wszystkich hodowców i członków Oddziału Nowe Brzesko a przede wszystkim w imieniu Kolegi Zbigniewa Cieśli zapraszamy wszystkich na aukcję i spotkanie. Zapraszamy władze i hodowców z innych okolicznych Oddziałów nie tylko z Okręgu Kraków ale także z Okręgu Tarnów, Okręgu Kielce.
Do zobaczenia!

W imieniu Zarządu Oddziału Nowe-Brzesko i własnym zapraszam wszystkich zainteresowanych do udziału w aukcji moich gołębi (30 szt.)

Dochód ze sprzedaży w 100% zostanie przekazany dla Oddziału na zakup nowej kabiny do transportu naszych ptaków.

Cena wywoławcza/minimalna 50zł/szt.

Aukcja zostanie zorganizowana w dniu 5 marca 2016 o godz. 17:00 w siedzibie Oddziału Nowe Brzesko w Nowym Brzesku na ulicy Krakowskiej obok Urzędu Gminy.

Więcej informacji o licytacji znajduje  się na stronie Oddziału Nowe Brzesko http://www.nowebrzesko.pzhgp.net/

Serdecznie zapraszam

Zbigniew Cieśla